Krása z Údolí radosti

Luxusní vonné svíčky, ručně vyrobeny z nejkvalitnějších, 100% přírodních surovin. Esenciální vonné oleje, s láskou namíchány podle zásad aromaterapie a hřejivý plamen svíčky Vás přenesou do úžasného světa relaxace a snění.

100% přírodní vonné svíčky Vás okouzlí svým vzhledem, hřejivým plamenen a vůní exotických rostlin. Unikátní design svíček z vlastní dílny je doplněn o řadu Feng-Shui (Feng Šuej). Nekonečná síla symbolů, v kombinaci se zlatým nebo stříbrným vzhledem vonné svíčky dodá energii vašemu životnímu prostoru či pracovně. Sílu symbolů pak umocňuje síla ohně a vůní, kdy vše je  dokonale sladěno v harmonický celek.

 

Chci vědet více

Tradiční aromaterapie

Terapie vůněmi, jako prastará metoda, využívá léčivých účinků rostlinných esenciálních olejů. Rostlinné esence a jejich směsi slouží k uvolnění a nebo naopak povzbuzení Vašeho organismu,  navozuje pocit tepla, odstraňuje bolesti hlavy a zvyšuje koncentraci. Luxusuní vonná svíčka Freud&Thal, smyslná do všech detailů.

Přírodní vonné svíčky obsahují eterické oleje rostlin z celého světa. Naše vlastní receptury vůní, kdy směsi jsou namíchány dle zásad aromaterapie, kde každá svíčka má svůj terapeutický účinek a kvalita éterických olejů je přísně hlídána. Luxusní vonné svíčky Freud&Thal tak při pomalém rozpuštění vosku svým plamenem odhalí své poklady a uvolní vonné kompozice ze svého srdce, jen pro Vás !

 

Chci vědet více

Freud&Thal Vaše krajina vůní

Nechte se okouzlit krásou detailu a vůněmi exotických rosltin. Prozkoumejte tajemství květinových vůní, které Vás osvěží, nebo se naopak nechejte uklidnit tajemnou vůní bergamotu či kadidla. K povzbuzení Vám příroda nabízí vůni levandule či tropického ovoce. Luxusní skleněné vázy a vonné svíčky vynikají jedinečnými vlastnostmi, pro Váš domov a radost.

Luxusní voné  svíčky ve skle jsou vyrobeny z čistě organických surovin. Rosltinné vosky, eterické oleje z celého světa, bavlněný knot a okouzlující design spolu v dokonalém spojení s plamenem svíčky vytváří neobyčejný zážitek vůní, relaxace a pohody.

Exkluzivní skleněné zlaté nebo stříbrné vázy z českého skla, s neotřelým  designem z naší dílny udělají radost s jakoukoliv kyticí.

 

Chci vědet více