Candle_slon_big_gold-1371×1920
Moudry_slon_logo (1371×1920)Moudry_slon_2 (1371×1920)labyrint maxi s pytlikemINC_9018DSCF0674scented candles maxi size „wise elephant“ , medium size „Love bars“Lxury scented candle Freud&Thal Designgolden scented candle MAXI Wise ElephantFreud&Thal Design luxuyr scented candlesFreud&Thal design luxury Czech glass designsFreud&Thal Design masterpiecesGolden scented candle „Gallery“Godlen candle by Freud and Thal Design“Arabesque“Luxury scented candles Freud&ThalÚdolí radostiFair Design and ArtŽivotní postoj týmu Freud & ThalFreud & Thal, Vaše krajina vůnístrana_001 (1920×1357)

Moudrý slon (maxi svíčka)

1 690Kč

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: , Štítek:

Popis produktu

Krásná svěží vůně domova, plná květinové vůně domova, plná květinové vůně geránie, která čistí vzduch od negativních emosí, s kapkou cedru, který harmonizuje a uklidňuje při stresových situacích, za čerstvou kafrovou vůní se skrývají listy eukaliptu, která zlepší Vaše dýchání a celý požitek uzavírá harmonizující levandule.

Zlatý vzhled přináší bohatství a zastupuje barvu slunce. Spolu se stříbrnou barvou symbolizuje podnikavost a všestrannost.

Inspirace k umístění
Slon je symbolem pro štěstí, proto tato svíčka je vhodná do vstupních prostor, středu bytu nebo obývacího pokoje, kde posiluje rodinné štěstí a pohodu. Svíčku můžete také umístit do západní části pokoje.

Váha 1200g
Doba hoření 300 hodin

 

Uložit