Candle_Nebesky drak_medium_goldA 1371×1921
Candle_Nebesky drak_medium_silverA 1371×1921arabeska s pytlikemINC_9018scented candles maxi size „wise elephant“ , medium size „Love bars“Luxury scented candles Freud &Thal Designgolden scented candle MAXI Wise ElephantFreud&Thal Design luxuyr scented candlesFreud&Thal design luxury Czech glass designsFreud&Thal Design masterpiecesGolden scented candle „Gallery“Godlen candle by Freud and Thal Design“Arabesque“DSCF0686Luxury scented candles Freud&ThalGolden candle „Galery“ Freud&ThalŽivotní postoj týmu Freud & ThalFreud & Thal, Vaše krajina vůníFair Design and Art

Nebeský drak (medium)

890Kč

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: , Štítek:

Popis produktu

Balzámové tóny kadidla Vás uklidní ve stresujícím zaměstnání, blahobyt a hojnost přináší kořeněná vůně bazalky a pačuli svou sladkou a hedvábnou vůní povzbudí vaši sebedůvěru.

Drak je považován za nejsilnější symbol a dar, který můžete dát milované osobě. Vyzařuje pozitivní energii a sílu. Symbolizuje sílu a velkorysost, odvahu a vytrvalost, štěstí, prosperitu, lásku.

Zlatý vzhled přináší bohatství a zastupuje barvu slunce. Spolu se stříbrnou barvou symbolizuje podnikavost a všestrannost.

Inspirace k umístění

Svíčku umístěte do zadního levého rohu vašeho pracovního stolu nebo do pracovny.

Váha 400g
Doba hoření 90 hodin

 

Uložit