candle_stastne-manzelstvi_medium_gold-1371×1921
candle_stastne-manzelstvi_medium_silver-1371×1921arabeska s pytlikemFreud&Thal Design luxuyr scented candlesDSCF0674Luxury scented candles Freud &Thal Designscented candles maxi size „wise elephant“ , medium size „Love bars“Freud&Thal Design masterpiecesGolden scented candle „Gallery“Freud&Thal luxury scented candleGolden candle „Galery“ Freud&ThalLuxury scented candles Freud&Thalstrana_010 (1920×1357)Životní postoj týmu Freud & ThalFreud & Thal, Vaše krajina vůnístrana_019 (1920×1357)Údolí radosti

Štastné manželství (medium)

890Kč

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: , Štítek:

Popis produktu

Hebká jemná vůně růže zlepšuje mezilidské vztahy a dokáže potlačit negativní náladu, teplá vůně pryskyřice přináší klid a pokoj, pačuli zvýší sebedůvěru a tóny grapefruitu povzbudí vylučování hormonu štěstí.

Feng šuej je velmi staré učení o harmonii lidského života, o vytvoření štastného domova i pracoviště. Učení, které může naši západní kulturu značně obohatit a pomůže nám mnohé ze složitých oblastí života pochopit.  Vybrané motivy umístěte ve Vašem bytě či kanceláři.

Motýli představují lék na lásku a povzbuzují romantiku. Snad proto, že pocit zamilovanosti ve Vás probouzí lehkost s jako motýli létají.

Dalším významným účinkem motýlích symbolů je povzbuzení volného toku kreativní energie ve vašem životě.

Zlatý vzhled přináší bohatství a zastupuje barvu slunce. Spolu se stříbrnou barvou symbolizuje podnikavost a všestrannost.

Inspirace k umístění

Pokud chcete přitáhnout lásku do vašeho života, posílit vášeň a harmonizaci vztahu umístěte svíčku do ložnice. Nejlépe do zadního pravého rohu místnosti nebo do JZ části pokoje.

Váha 400g
Doba hoření 90 hodin

 

Uložit