Leider ist der Eintrag nur auf Tschechisch und Amerikanisches Englisch verfügbar. Der Inhalt wird in der Standard-Sprache dieser Website angezeigt. Sie können einen Link anklicken, um zu einer anderen verfügbaren Sprache zu wechseln.

Připravujeme

Přírodní kosmetika pro muže a ženy, vyrobená z nejkvalitnějších surovin a na základě dlouholetých zkušeností nás a našich dodavatelů. Používání čistě přírodních látek, jako jsou rostlinné oleje,  včelí vosk, esenciální oleje a přírodní pigmenty se snažíme kosmetiku vrátiti tam, kam původně patřila. Tedy k funkci zkrášlit vaši pleť, zjemnit a zároveň ochránit pokožku od škodlivých vlivů okolního prostředí. Přírodní kosmetika a čistě přírodní látky jsou pro člověka přirozené. Hluboké poznání vlivů a účinků přírodních látek pak pomáhá v jejich využití pro pomoc a radost člověku.

Rostlinné výtažky, oleje nebo eterické oleje jsou komplexní směsi, jejichž složení se mění v závislosti na lokalitě, počasí, době sběru, kvalitě zpracování a jiných faktorech, specifických pro každou rosltinu. Stejně jako je každý člověk jediněčný, jsou jediněčné i rosltiny. Pracujeme proto jen s těmi nejkvalitnějšími surovinami a šetrnými postupy k jejich zpracování, pro dosažení nejvyšší kvality a čistoty přírodní kosmetiky.

Nepoužíváme běžná aditiva  jako barviva, zahušťovadla, syntetické emulgátory nebo regulátory pH, syntetické konzervanty apod. Do přírodní kosmetiky v žádném případě nepatří, i když to může být na úkor marketingu prodeje produktu nebo jeho trvanlivosti. Tyto látky jsou do běžné kosmetiky přidávány za druhotným účelem, navíc mohou působit negativně – senzibilizují pokožku pro UV záření, narušují buněčné membrány, způsobují alergie apod.

Používáním esenciálních olejů, vonných výtažků rostlin z celého světa se snažíme působit terapeuticky na Vaše smysly a psychiku. Povzbudit unavenou mysl nebo naopak uklidnit duši v roztěkaném světě kolem Vás.