vaza_velka_drak_gold_pozadi
vaza_velka_drak_silver_pozadiDSCF0686Freud&Thal Design masterpiecesLuxury scented golden candle Freud&Thalgolden scented candle MAXI Wise ElephantDSCF0729

(Čeština) Nebeský drak (váza velká)

990Kč

Clear selection
SKU: N/A Categories: , Tag:

Product Description

Leider ist der Eintrag nur auf Tschechisch und Amerikanisches Englisch verfügbar. Der Inhalt wird in der Standard-Sprache dieser Website angezeigt. Sie können einen Link anklicken, um zu einer anderen verfügbaren Sprache zu wechseln.

Výška

233 mm

Průměr

96 mm

Feng šuej je velmi staré učení o harmonii lidského života, o vytvoření štastného domova i pracoviště. Učení, které může naši západní kulturu značně obohatit a pomůže nám mnohé ze složitých oblastí života pochopit.  Vybrané motivy umístěte ve Vašem bytě či kanceláři.

Drak je považován za nejsilnější symbol a dar, který můžete dát milované osobě. Vyzařuje pozitivní energii a sílu. Symbolizuje sílu a velkorysost, odvahu a vytrvalost, štěstí, prosperitu, lásku.

Zlatý vzhled přináší bohatství a zastupuje barvu slunce. Spolu se stříbrnou barvou symbolizuje podnikavost a všestrannost.

Inspirace k umístění

Olga Bušková, poradkyně Feng-šuej doporučuje:

Kariéra, práce, životní cesta – doporučení k umístění vázy: Vázu umístěte do zadního levého rohu vašeho pracovního stolu nebo do pracovny.
logo Olga Bušková

Additional Information

Farbe

Silbern, Golden