vaza_velka_pivonky_gold_pozadi
vaza_velka_pivonky_silver_pozadiDSCF0674DSCF0729INC_9018Luxury scented candles Freud &Thal Designgolden scented candle MAXI Wise ElephantFreud&Thal Design luxuyr scented candlesFreud&Thal Design masterpiecesGolden candle „Galery“ Freud&ThalLuxury scented candles Freud&ThalFair Design and Art(Čeština) strana_018 (1920×1357)

(Čeština) Pivoňka bohatství (váza velká)

990Kč

Clear selection
SKU: N/A Categories: , Tag:

Product Description

Leider ist der Eintrag nur auf Tschechisch und Amerikanisches Englisch verfügbar. Der Inhalt wird in der Standard-Sprache dieser Website angezeigt. Sie können einen Link anklicken, um zu einer anderen verfügbaren Sprache zu wechseln.

Výška 233 mm
Průměr 96 mm

Feng šuej je velmi staré učení o harmonii lidského života, o vytvoření štastného domova i pracoviště. Učení, které může naši západní kulturu značně obohatit a pomůže nám mnohé ze složitých oblastí života pochopit.  Vybrané motivy umístěte ve Vašem bytě či kanceláři.

Pivoňka je považována za královnu květin, je to Jangová květina, která reprezentuje optimismus, bohatství a poctu.. Pivoňka je decentní, bohatá a nádherná květina. Tyto vlastnosti ji předurčují jako symbol ženskosti, lásky a náklonosti

Zlatý vzhled přináší bohatství a zastupuje barvu slunce. Spolu se stříbrnou barvou symbolizuje podnikavost a všestrannost.

Inspirace k umístění

Olga Bušková, poradkyně Feng-šuej doporučuje:Vázu umístěte do zadního levého rohu vašeho pracovního stolu nebo do pracovny.


logo Olga Bušková

Additional Information

Farbe

Silbern, Golden